... Evinize hayat verin ...  Duvar Dekorasyonu

  • 1977 yılında İzmir'de kurulan firmamız, 36 yıldır duvar kağıdı ve malzemeleri sektöründe seçkin duvar kağıdı firmalarının bölge bayilikleriyle hizmet vermektedir.

   Karhan Ticaret'in amacı, duvar kağıdı alanında başarılı üreticilerin ürünlerini, kalite ve estetikten taviz vermeden, tüketicilerine en iyi hizmet kalitesini esas alarak sunmaktır...

   Karhan Ticaret'in yeni ithal Novamur duvar kağıdı serileri her zevke hitap edecek şekilde Almanya'da tasarlanmış ve üretilmiştir. Aynı zamanda, Dekor Collection duvar kaplamaları ile birlikte tüm çeşitler stoklarda olup, tüm yurt genelinde dağıtım ve pazarlaması Karhan Ticaret tarafından sağlanmaktadır.

   Ayrıca Karhan Ticaret, duvar kağıdı ustası konusunda sizleri, alanındaki en deneyimli kişilere yönlendirir.

   Koleksiyonumuza ait örnekleri siteden inceleyebilir, daha da ayrıntılı bilgi almak için bizi arayabilir ya da mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

   Duvar kağıdı fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizimle bağlantıya geçin.

  Duvar Kağıdı İzmir

  Duvar Kağıdı İzmir

  Copyright © 2013 Karhan Ticaret. All rights reserved.

  İnönü Cad. No:4 Selahattin Akçiçek Kültür Sanat Merkezi yanı 35280 Bayramyeri- İzmir

  Tel. 0 232 227 87 69 • info@karhanticaret.com

  Sandviç panel Bazalt Mitsubishi Klima Ankara Düğün Orkestrası yoğuşmalı kazan thermowood tuğlacılar dantel hasta bakıcı granit poşet big bag lastik saklama ankara battaniye kiralık konteyner takı güpür konteyner